PALAIMINTOJO TEOFILIAUS MATULIONIO GIMNAZIJOJE VYKSTANČIŲ BŪRELIŲ TVARKARAŠTIS

(Nemokami PTMG būreliai)

  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis

Šokių būrelis (1-4, 5-10 kl.)

Mokytoja Ligita Vaičiūnaitė

ligita.vaiciunaite@ptmg.lt

 

 

13.30 – 14.25 (3, 4 kl.)

14.30 – 15.15 (1,2 kl.)

15.30 – 16.15 (5,6,7 kl.)

 

 

13.30 – 14.25 (3,  4 kl.)

14.30 – 15.15 (1, 2 kl.)

15.30 – 16.15 (5, 6, 7 kl.)

 

13.30 – 14.25 (3, 4 kl.)

14.30 – 15.15 (1,2 kl.)

15.30 –  16.15 (5,6,7 kl.)

 

Choras (1-4 kl.)

Mokytoja Jolanta Valskienė

jolanta.valskiene@ptmg.lt

      13.30 – 14.15 13.30 – 14.15

Skaitymo akademija

Mokytoja Jolita Kuzmenkovaitė

jolita.kuzmenkovaitė@ptmg.lt

 

 

   

13.30 – 14.15

(tik 3b klasės mokiniams)

 

Skaitymo ir rašymo įgūdžių lavinimo laboratorija

Mokytoja Živilė Račkauskeinė

zivile.rackauskiene@ptmg.lt

 

   

13.30 – 14.15

(tik 4c klasės mokiniams)

   

Krepšinis (6-11 kl.)

Mokytojas Žilvinas Aleksandravičius

zilvinas.aleksandravicius@ptmg.lt

         

Keramika

Mokytoja: Angelė Jarusevičienė

Angele.jaruseviciene@ptmg.lt

     

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

(Tik spec. klasėms)

 

 

„Draugų būryje“

Mokytoja Eugenija Stanislavovienė

eugenija.stanislavoviene@ptmg.lt

   

13.30 – 14.15

(Tik pradinė spec. klasė)

   

 

PALAIMINTOJO TEOFILIAUS MATULIONIO GIMNAZIJOJE VYKSTANČIŲ BŪRELIŲ TVARKARAŠTIS

(akredituoti NVŠ būreliai, nemokami arba dalinai mokami)

  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis

Karatė (1-4 kl.)

NVŠ akredituotas būrelis

Informacija tel.: +370 640 112 10

 

 

13.30 – 14.30

14.45 – 15.45

 

 

13.30 – 14.30

14.45 – 15.45

 

 

Robotika (1-4 kl.)

NVŠ akredituotas būrelis

https://robotikosakademija.lt/

13.25 – 14.50

14.55 – 15.25

       

Dizainas (1-4 kl.)

NVŠ akredituotas būrelis

Informacija tel.: +370 618 515 06

 

 

  13.30 – 15.10    

Judrieji žaidimai (2-3 kl.)

NVŠ akredituotas būrelis

Mokytoja: Irutė Juršėnaitė

 irute.jursenaite@ptmg.lt

13.30 – 14.15   13.30 – 14.15    

Judrieji žaidimai (4-5 kl.)

NVŠ akredituotas būrelis

Mokytoja: Irutė Juršėnaitė

irute.jursenaite@ptmg.lt

14.25 – 15.10   14.25 – 15.10    

Tinklinis (7-10 kl.)

NVŠ akredituotas būrelis

Mokytoja: Irutė Juršėnaitė

irute.jursenaite@ptmg.lt

15.20 – 16.05   15.20 – 16.05    

Keramika (1-5 kl.)

NVŠ akredituotas būrelis

Mokytoja: Angelė Jarusevičienė

angele.jaruseviciene@ptmg.lt

Informacija tel.: +370 620 230 07

13.30 – 15.10

 

13.30 – 15.10 13.30 – 15.10    

N.B. Esant reikalui, mokytojas gali keisti būrelio laiką, bet prieš tai informuoja mokinius ir tėvus.

Pamokų laikas

1 pamoka: 8:00 – 8:45
2 pamoka: 8:55 – 9:40
3 pamoka: 9:50 – 10:35
4 pamoka: 10:45 – 11:30
5 pamoka: 11:40 – 12:25
6 pamoka: 12:35 – 13:20
7 pamoka: 13:25 – 14:10
8 pamoka: 14:15 – 15:00

Kalendorius

lapkričio

gruodžio 2020

sausio
P
A
T
K
P
Š
S
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Events for gruodžio

1st

No Events
Events for gruodžio

2nd

No Events
Events for gruodžio

3rd

No Events
Events for gruodžio

4th

No Events
Events for gruodžio

5th

No Events
Events for gruodžio

6th

No Events
Events for gruodžio

7th

No Events
Events for gruodžio

8th

No Events
Events for gruodžio

9th

No Events
Events for gruodžio

10th

No Events
Events for gruodžio

11th

No Events
Events for gruodžio

12th

No Events
Events for gruodžio

13th

No Events
Events for gruodžio

14th

No Events
Events for gruodžio

15th

No Events
Events for gruodžio

16th

No Events
Events for gruodžio

17th

No Events
Events for gruodžio

18th

No Events
Events for gruodžio

19th

No Events
Events for gruodžio

20th

No Events
Events for gruodžio

21st

No Events
Events for gruodžio

22nd

Events for gruodžio

23rd

Events for gruodžio

24th

Events for gruodžio

25th

Events for gruodžio

26th

Events for gruodžio

27th

Events for gruodžio

28th

Events for gruodžio

29th

Events for gruodžio

30th

Events for gruodžio

31st