Pamokų laikas

1 pamoka: 8:00 – 8:45
2 pamoka: 8:55 – 9:40
3 pamoka: 9:50 – 10:35
4 pamoka: 10:50 – 11:35
5 pamoka: 11:55 – 12:40
6 pamoka: 13:10 – 13:55
7 pamoka: 14:05 – 14:50
8 pamoka: 15:00 – 15:45
9 pamoka: 15:50 – 16:35

Kalendorius

lapkričio

gruodžio 2022

sausio
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Events for gruodžio

1st

No Events
Events for gruodžio

2nd

No Events
Events for gruodžio

3rd

No Events
Events for gruodžio

4th

Events for gruodžio

5th

No Events
Events for gruodžio

6th

No Events
Events for gruodžio

7th

No Events
Events for gruodžio

8th

No Events
Events for gruodžio

9th

No Events
Events for gruodžio

10th

No Events
Events for gruodžio

11th

Events for gruodžio

12th

No Events
Events for gruodžio

13th

No Events
Events for gruodžio

14th

No Events
Events for gruodžio

15th

No Events
Events for gruodžio

16th

No Events
Events for gruodžio

17th

No Events
Events for gruodžio

18th

Events for gruodžio

19th

No Events
Events for gruodžio

20th

No Events
Events for gruodžio

21st

No Events
Events for gruodžio

22nd

No Events
Events for gruodžio

23rd

Events for gruodžio

24th

Events for gruodžio

25th

Events for gruodžio

26th

Events for gruodžio

27th

Events for gruodžio

28th

Events for gruodžio

29th

Events for gruodžio

30th

Events for gruodžio

31st

Events for sausio

1st

Pradinukų badmintono varžybos gimnazijoje

  • 2022-03-07
  • 489 Views

Dalyvaudama Lietuvos Badmintono Federacijos inicijuotame projekte: „Mano mokykla žaidžia“ į fizinio ugdymo  ir NVŠ programas įtraukiau netradicinę sporto šaką badmintoną.

Mėnesį laiko mokėmės taisyklių, žaidėme ir tobulinome įgūdžius, o kovo 2 dieną įvyko 1-2 klasių vienetų ir 3-4 klasių dvejetų varžybos. Emocijos liejosi per kraštus, vaikai kovojo dėl kiekvieno taško ir pergalės, buvo džiaugsmo ir liūdesio ašarų, pažadų atsakingiau sportuoti treniruočių metu.

Stebėti varžybų atvyko gimnaziją baigęs ir dabar vadovaujantis Badmintono centrui Karolis Šemeta su dovanėlėmis vaikas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais, medaliais, taurėmis ir dovanėlėmis.  Visi dalyviai saldžiais prizais.

1-2 klasių nugalėtojai ir  prizininkai:

I vieta Matilda Ž. 2b kl.

II vieta Akvilė V. 2b kl.

III vieta Miglė S. 2b kl.

I vieta Vakaris P. 2b kl.

II vieta Vytautas M. 2b kl.

III vieta Bernardas B. 1b kl.

3-4 klasių dvejetų varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta Vytis K., 4b kl. ir Žygimantas P. 3a kl.

II vieta Urtė P., 4b kl. ir Vanesa B. 4b kl.

III vieta Ema J. 4c kl. ir Adelė B.

3b kl.

Sveikinu nugalėtojus ir džiaugiuosi  vaikų noru tobulėtis.

Fizinio ugdymo mokytoja Irutė Juršėnaitė