Pamokų laikas

1 pamoka: 8:00 – 8:45
2 pamoka: 8:55 – 9:40
3 pamoka: 9:50 – 10:35
4 pamoka: 10:50 – 11:35
5 pamoka: 11:55 – 12:40
6 pamoka: 13:10 – 13:55
7 pamoka: 14:05 – 14:50
8 pamoka: 15:00 – 15:45
9 pamoka: 15:50 – 16:35

Kalendorius

vasario

kovo 2023

balandžio
P
A
T
K
P
Š
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Events for kovo

3rd

Events for kovo

1st

No Events
Events for kovo

2nd

No Events
Events for kovo

3rd

Events for kovo

4th

No Events
Events for kovo

5th

No Events
Events for kovo

6th

No Events
Events for kovo

7th

No Events
Events for kovo

8th

No Events
Events for kovo

9th

No Events
Events for kovo

10th

Events for kovo

11th

Events for kovo

12th

No Events
Events for kovo

13th

No Events
Events for kovo

14th

No Events
Events for kovo

15th

No Events
Events for kovo

16th

No Events
Events for kovo

17th

No Events
Events for kovo

18th

No Events
Events for kovo

19th

No Events
Events for kovo

20th

No Events
Events for kovo

21st

No Events
Events for kovo

22nd

No Events
Events for kovo

23rd

No Events
Events for kovo

24th

No Events
Events for kovo

25th

No Events
Events for kovo

26th

No Events
Events for kovo

27th

No Events
Events for kovo

28th

No Events
Events for kovo

29th

No Events
Events for kovo

30th

Events for kovo

31st

No Events

Pradinukų badmintono varžybos gimnazijoje

  • 2022-03-07
  • 587 Views

Dalyvaudama Lietuvos Badmintono Federacijos inicijuotame projekte: „Mano mokykla žaidžia“ į fizinio ugdymo  ir NVŠ programas įtraukiau netradicinę sporto šaką badmintoną.

Mėnesį laiko mokėmės taisyklių, žaidėme ir tobulinome įgūdžius, o kovo 2 dieną įvyko 1-2 klasių vienetų ir 3-4 klasių dvejetų varžybos. Emocijos liejosi per kraštus, vaikai kovojo dėl kiekvieno taško ir pergalės, buvo džiaugsmo ir liūdesio ašarų, pažadų atsakingiau sportuoti treniruočių metu.

Stebėti varžybų atvyko gimnaziją baigęs ir dabar vadovaujantis Badmintono centrui Karolis Šemeta su dovanėlėmis vaikas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais, medaliais, taurėmis ir dovanėlėmis.  Visi dalyviai saldžiais prizais.

1-2 klasių nugalėtojai ir  prizininkai:

I vieta Matilda Ž. 2b kl.

II vieta Akvilė V. 2b kl.

III vieta Miglė S. 2b kl.

I vieta Vakaris P. 2b kl.

II vieta Vytautas M. 2b kl.

III vieta Bernardas B. 1b kl.

3-4 klasių dvejetų varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

I vieta Vytis K., 4b kl. ir Žygimantas P. 3a kl.

II vieta Urtė P., 4b kl. ir Vanesa B. 4b kl.

III vieta Ema J. 4c kl. ir Adelė B.

3b kl.

Sveikinu nugalėtojus ir džiaugiuosi  vaikų noru tobulėtis.

Fizinio ugdymo mokytoja Irutė Juršėnaitė