Pamokų laikas

1 pamoka: 8:00 – 8:45
2 pamoka: 8:55 – 9:40
3 pamoka: 9:50 – 10:35
4 pamoka: 10:50 – 11:35
5 pamoka: 11:55 – 12:40
6 pamoka: 13:10 – 13:55
7 pamoka: 14:05 – 14:50
8 pamoka: 15:00 – 15:45
9 pamoka: 15:50 – 16:35

Kalendorius

sausio

vasario 2024

kovo
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
Events for vasario

1st

No Events
Events for vasario

2nd

No Events
Events for vasario

3rd

No Events
Events for vasario

4th

No Events
Events for vasario

5th

No Events
Events for vasario

6th

No Events
Events for vasario

7th

No Events
Events for vasario

8th

No Events
Events for vasario

9th

No Events
Events for vasario

10th

No Events
Events for vasario

11th

No Events
Events for vasario

12th

No Events
Events for vasario

13th

No Events
Events for vasario

14th

No Events
Events for vasario

15th

No Events
Events for vasario

16th

No Events
Events for vasario

17th

No Events
Events for vasario

18th

No Events
Events for vasario

19th

No Events
Events for vasario

20th

No Events
Events for vasario

21st

No Events
Events for vasario

22nd

No Events
Events for vasario

23rd

No Events
Events for vasario

24th

No Events
Events for vasario

25th

No Events
Events for vasario

26th

No Events
Events for vasario

27th

No Events
Events for vasario

28th

No Events
Events for vasario

29th

No Events

,

PRADINUKŲ GRINDŲ RIEDULIO VARŽYBOS

  • 2024-02-12
  • 88 Views

Du mėnesius vaikai mokėsi grindų riedulio žaidimo subtilybių. Mokėsi varyti kamuoliuką, pasuotis, smūgiuoti į vartus ir jau vasario 5-7 dienomis įvyko 1-2 ir 3-4 klasių grindų riedulio varžybos.

Azartas, susikaupimas, pastangos tiksliai atlikti perdavimą ir džiaugsmas, pataikius į vartus, lydėjo žaidėjus nuo varžybų pradžios iki paskutinių minučių.

1-2 klasių varžybose pirmą vietą užėmė komanda kurioje žaidė Faustas Č. 2b, Jonas S. 2a, Jaunis U. 2a, Mantas S. 1b, Kristupas T. 1a, Brunonas N. 1b. Įvaržius varžybų metu įmušė Faustas Č. 2b, Julius V. 1a, Tadas S. 1a ir Adomas Z. 1b. Super rungtį – įmušk įvartį iš 30 metrų nugalėtojais tapo Kamilė B. 2b, Tadas S. 1a ir Jonas S. 2a.

3- 4 klasių varžybose  nugalėtojais tapo: Akvilė V. 4b, Karolis U. 4b, Ieva R. 4ab, Mėta Z. 4b ir Bernardas B. 3b. Varžybų metu įvarčius įmušė Bernardas B. 3b, Ieva R. 4b, Benas T. 4b, Mėta Z. 4b, Arminas G. 4b ir net 7 įvarčius įmušė Benas S. 3b. Super rungtį – įmušk įvartį iš 30 metrų nugalėtoju tapo Vakaris K. 3a.

Visiems varžybose dalyvavusiems vaikams buvo įteikti diplomai, padėkos raštai ir saldžios dovanėlės, įmušusiems įvarčius ir laimėjusiems super rungtį asmeninės dovanos.

Fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Irutė Juršėnaitė