Piligriminio žygio tema -„Gailestingumo miestas“. Keliaudami piligriminiu keliu mokiniai aplankė šv. Faustinos namelį, sužinojo apie šventosios sesers Faustinos Kovalskos gyvenimą. Kalbėjo Šv. Faustinos gailestingumo maldą, išgirdo kaip veikia gailestingumas, apmąstė kuo galima padėti kitiems.
Stipriausia dienos dalis – Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas. Ten susitiko su savanore ir išgirdo apie hospiso istoriją, jo žmones. Vaikams tai buvo ne apie liūdesį, o apie jautrumą – kaip svarbu rūpintis sergančiu, būti šalia.
Prie Aušros Vartų bei Dievo gailestingumo šventovėje meldė už ligonius
, kad mokėtų būti kantrūs, pastebėti, kai reikia pagalbos.
, kad mokėtų būti kantrūs, pastebėti, kai reikia pagalbos.Tai buvo nepaprasta diena, o su intencija ir malda Dievui.
Ačiū ses. Jolantai už šią piligrimystės kelionę ir vedimą.
Ketvirtokų mokytojos Rasa ir Aušra
