Gegužės 12-ą dieną jau dešimtą kartą mūsų II, III, IV-ų klasių gimnazistų komandos dalyvavo Vilniaus kolegijos surengtame ekonomikos konkurse „Apie ekonomiką tik tai, kas įdomu ir naudinga”. Šiais metais konkurse dalyvavo 11 komandų iš įvairių Vilniaus mokyklų. Mūsų IV-okų komanda – Pijus, Mantas, Petras, Kajus ir Vėjas pademonstravo puikias ekonomikos žinias, kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir iškovojo garbingą II-ąją vietą!
No Events
