Pamokų laikas

1 pamoka: 8:00 – 8:45
2 pamoka: 8:55 – 9:40
3 pamoka: 9:50 – 10:35
4 pamoka: 10:50 – 11:35
5 pamoka: 11:55 – 12:40
6 pamoka: 13:10 – 13:55
7 pamoka: 14:05 – 14:50
8 pamoka: 15:00 – 15:45
9 pamoka: 15:50 – 16:35

Kalendorius

gegužės

birželio 2024

liepos
P
A
T
K
P
Š
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Events for birželio

1st

No Events
Events for birželio

2nd

No Events
Events for birželio

3rd

No Events
Events for birželio

4th

No Events
Events for birželio

5th

No Events
Events for birželio

6th

No Events
Events for birželio

7th

No Events
Events for birželio

8th

No Events
Events for birželio

9th

No Events
Events for birželio

10th

No Events
Events for birželio

11th

No Events
Events for birželio

12th

No Events
Events for birželio

13th

No Events
Events for birželio

14th

No Events
Events for birželio

15th

No Events
Events for birželio

16th

No Events
Events for birželio

17th

No Events
Events for birželio

18th

No Events
Events for birželio

19th

No Events
Events for birželio

20th

No Events
Events for birželio

21st

No Events
Events for birželio

22nd

No Events
Events for birželio

23rd

No Events
Events for birželio

24th

No Events
Events for birželio

25th

No Events
Events for birželio

26th

No Events
Events for birželio

27th

No Events
Events for birželio

28th

No Events
Events for birželio

29th

No Events
Events for birželio

30th

No Events

Vilniaus miesto mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos

  • 2023-05-02
  • 430 Views

Balandžio 27 dieną Lengvosios atletikos manieže susirinko Vilniaus mokyklų mažiausieji lengvaatlečiai rungtis 3 rungtyse: 30 m. bėgimas, 1 kg kamuolio metimas ir šuolis į tolį įsibėgėjus.
Varžybose dalyvavo ir gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos, vaikai labai stengėsi, bet kai kuriuos pavedė jaudulys, nes dalyvavo pirmose savo gyvenime varžybose ir todėl nepavyko
pademonstruoti savo geriausių rezultatų.
Susumavus visų trijų rungčių rezultatus asmeninėje įskaitoje tarp varžybose dalyvavusių mergaičių Adelė Bajorinaitė, 4b kl. užėmė antrą vietą, o Egmis Nojus Tilindis, 4b kl. tavo visų rungčių
nugalėtoju asmeninėje įskaitoje. Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo Taikos progimnazijos komandos, o antras vietas iškovojo PTMG berniukų ir mergaičių komandos. Visi prizininkai buvo
apdovanoti medaliais, diplomais, atminimo dovanomis ir komandinėmis taurėmis.
Sveikiname vicečempionų mergaičių ir berniukų komandas, kurias atstovavo 4b klasės vaikai Egmis Nojus Tilindis, Adelė Bajorinaitė, Adelė Kalesinskaitė, Ugnė Januškevičiūtė, Kipras Miežys,
Emilis Noreika, 4a klasės -Lukas Kajėnas, Domas Maciulevičius, Patricija Šeškaitė, Ineida Lilytė ir linkime išlaikyti aukštą fizinį pasirengimą ir siekti dar aukštesnių rezultatų.

Fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Irutė Juršėnaitė