Gegužės 8 dieną Kaune vykęs nacionalinis „Ugnies linija“ finalas tapo tikra greičio, taiklumo ir komandinės dvasios švente! Per visą dieną LSU Lengvosios atletikos manieže netrūko emocijų, palaikymo šūksnių, įtemptų finišų ir džiaugsmo akimirkų. F ,,Ugnies linijos“ finale susitiko stipriausios Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio mokyklų komandos, kurios dėl čempionų titulo atidavė visas jėgas.
Šiemet „Ugnies linija” projekto finale dominavo Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos komandos – jie tapo Lietuvos čempionais net 4 amžiaus grupėse ( 1-4 klasių, 5-6 klasių, 7-8 klasių ir 9-10 klasių) ir įrodė, kad atkaklumas, pasiruošimas ir vieninga komanda gali nuvesti iki įspūdingų pergalių.
Sveikinimai komandoms su puikia pergale!
Fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Irutė Juršėnaitė
