Gegužės 11 d. Vilniaus „Vyčio“ gimnazijoje vyko Vilniaus m. gimnazijų vaikinų tinklinio varžybos. Pirmajame etape mūsų komanda pateko į C pogrupį, kuriame varžėsi su Mykolo Biržiškos ir šeimininkės Vyčio gimnazijos ekipomis. Pirmosiose rungtynėse po permainingos kovos buvo įveikta M. Biržiškos gimnazijos atstovai. Antrajame susitikime tokiu pačiu rezultatu nugalėta ir šeimininkė, Vyčio gimnazija. Iškovota pirmoji vieta užtikrino patekimą į antrą varžybų etapą. Jis vyks mūsų gimnazijoje gegužės 21 d. Šiame etape varžysimės su Licėjaus ir Simono Konarskio gimnazijomis, kurios pirmajame etape savo pogrupiuose finišavo antros. Antrajame etape dalyvauja 12 stipriausių komandų, suskirstytų į 4 grupes. Tik grupių nugalėtojai pateks į lemiamą etapą ir kovos dėl čempionų titulo. Linkime sėkmės visiems varžyų dalyviams ir pristatome mūsų gimnazijos komandą: Simonas B., Benas J., Kristupas P., Domas S. (visi IIIb kl.), Rokas R. (IIc kl), Morkus B. (IIa kl.), Gustas S. (Ib kl.), Rokas Š. (Ic kl.)
Fizinio ugdymo vyr. mokytojas Žilvinas Aleksandravičius
